Krátce o Barči

Barča je aktivní, podnikavá maminka dvou malých kluků. Vztah k dětem měla od mala. Získala si důvěru sousedů a brzy pravidelně hlídala jejich syna a později i svou sestřičku. Má dětem co předat z mnoha oblastí: navštěvovala základní uměleckou školu, kde se naučila hrát na několik nástrojů. K tomu tančila, připravovala choreografie a díky zkušenostem z keramiky dětem z plastelíny vymodeluje téměř cokoli!

I když kvůli svému širokému záběru váhala, kam jít na střední, nakonec to děti vyhrály: Vystudovala sociálně-výchovnou a humanitární činnost. Během let studia nasbírala praxi v rozličných typech jeslí a školek.

Barču velmi těší, že v Šídle našla školku, která je jí blízká a připomíná jí alternativní školku, do které jako dítě sama chodila a může tak dětem vrace úžasnou péči, která byla dopřána jí.

Tři nejdůležitější hodnoty podle Barči:

Hravost

Bylo by smutné, kdyby se života člověku vytratila hravost. Hlavně ta dětská nemá hranice a je pro mě inspirativní i nabíjející zároveň!

Laskavost

Být laskavý jeden k druhému – i k sobě – by mělo být pro každého z nás přirozené…

Svědomitost

Ať už při práci s dětmi, nebo jinde v životě, vždy se snažím být svědomitá. Přináší to výsledky a těší mě, že se na mě lidé můžou spolehnout.